6. juuni 2012

SUVI!

Käes ongi kauaoodatud suvi. Mida mõtlevad ja arvavad meie klassi õpilased kooliaastast ja eelolevast puhkusest.MÕTTETERAD
Ootan väga suve, kuid ei tahaks koolist ära ka minna, kuigi koolis on vahel raske, kuid lahe on ikka. Ja suve tahaks sellepärast, et siis saab ujuda ja telgis magada.


Ma arvan, et suvi tuleb eelmise aasta suvega sarnane. Mul on nii, et kui on koolipäevad, siis ma ootan suve, aga kui suvi tuleb, siuis ootan kooli, sest siin on sõbrad. Vahest on kodus väga igav ja just siis ma tahaks kooli minna. Ma lähen suvel kindlasti mitu korda Viimsisse ja Alpu. Ma loodan, et see suvi tuleb ilus. 


Lõpuks saab kool läbi, saab rahus arvutis istuda ja kalal käia. Käiks sõprade juures . Saab rattaga sõita ja palli mängida, ujumas käia. 


Mina ootan suvest ilusaid ilmu ja palju rõõmu. Enam polegi palju aega kooli lõpuni. Suvel on hea olla, kuna siis pole kooli ja saab palju ujuda. Suvel saab palju reisida. Mina ootan viimastest koolipäevadest rahu, et ei peaks midagi rasket tegema. Suvi kestab õnneks kaua ja selle aja sees saab nii mõndagi teha. 


Mina ootan oma suvelt, et oleks soojad ilmad. Suvel lähen ma perega Vudilasse ja pärast Naissaarele. Kindlasti käin hästi palju Valgehobusemäel, karjääris ja oma basseinis ujumas ja sõidan uue ATVga. Ma saan suvel magada nii kaua kui hing ihaldab, aga kooliajal seda teha ei saanud. Minu arvates on suvi parim aastaaeg.


Ma mõtlen vaheajal kindlasti minna ujuma, rattaga sõitma, batuudil hüppama. Saan olla arvutis, saan vaadata TVd, mängida sõpradega ja käia külas. 


Ma ootan juba suve, et saaks ujuda ja sõpradega kauem väljas olla. Kõige rohkem meeldib mulle siis, kui ma olen suvel vanaema juures, sest siis me käime Toilas ujumas ja vahel tädi juures. Ma ootan ka juba laagrisseminekut. Viimastel koolipäevadel olen ma mõelnud, et kool võiks kauem kesta. 

SOOVIN TEILE KAUNIST SUVE, TOREDAT PUHKUST JA PALJU PÕNEVAID ETTEVÕTMISI!

KOHTUME SÜGISEL!
ÕPETAJA MARE


1 kommentaar:

alicethomas ütles ...

Very nice blog, thanks for this post and I have some special things for you. If you are finding something to relax, candy crush soda saga; lego marvel superheroes game will be my best recommendation for you. Let’s play and get more deep relaxation!
Beside, you can try spiderman games for kids . Now, you can completely play this addicting fun game on your mobile. Have fun!!!!